EN

Toplumlararası Çocuk Korosu Kuruluyor

Çözüm süreci masadaki belgelerden ibaret değildir, sivil toplum her alanda iki toplumun yakınlaşması için daha cesaretli sorumluluk üstlenmeli, çözüm ve barış sürecine somut katkı koymalıdır. Barış kültürü inşasında çocuklara daha fazla vakit ve enerji harcanması gerektiğine inanıyoruz.

Kıbrıs’ta yaşayan tüm toplumlardan çocukları, birçok dilde birlikte sevgi, barış ve arkadaşlık şarkıları söylerlerken izlemenin ve dinlemenin, barış içinde birlikte yaşama mesajını güçlü bir şekilde dile getirebileceğine inanıyoruz.

Bu bağlamda Tarihsel Diyalog ve Araştırma Derneği, Dayanışma Evi, Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası ve Proodeftiki Anaokulu ve İlkokul Öğretmenleri Hareketi olarak ‘Toplumlararası Çocuk Korosu’ kurulduğunu duyururuz.

Provalar, Kıbrıs’ın her iki tarafında yaşayan tüm insanların kolayca erişebileceği Dayanışma Evi’nde (Home for Cooperation) her Çarşamba 17:15 – 18:30 arasında yapılacaktır.

Sayı kısıtlı olduğundan, lütfen tamamlanmış başvuru formunu 11 Ekim 2017’dan önce, icc.koro@gmail.com adresine gönderdiğinizden emin olun.
Daha fazla bilgi için, +90 542 548 834 5740 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Kayıtlar başvuru sırasına göre yapılacaktır.

Başvuru formu: http://www.ahdr.info/…/Choir_Application_Students%20-%20TUR…

Toplumlararası Çocuk Korosu Kuruluyor
Başa dön