EN

‘Imagine’ projesi kapsamında, farklı bölgelerde öğretmenlere yönelik eğitimler gerçekleştirilecektir.

Tarihsel Diyalog ve Araştırma Derneği’nin çağrısıyla ‘Imagine’ projesi kapsamında, barış kültürü ve şiddetsizlik konularında bilgi, beceri ve tutum geliştirmede bütünsel bir anlayış geliştirmek amacıyla öğretmenlere yönelik eğitimler düzenlenecektir.
‘Imagine’ projesi kapsamında, farklı bölgelerde öğretmenlere yönelik eğitimler gerçekleştirilecektir. Imagine Öğretmenlere Yönelik Eğitimleri iki aşamadan oluşmaktadır; eğitimlerin ikinci aşaması ise ara bölgede gerçekleşmektedir.
Buna ek olarak, ilk iki aşamaya katılan ve katılımını daha da ileriye götürmek isteyen öğretmenler için ara bölgede ek eğitimler gerçekleştirilecektir. Bu ek eğitimlere katılabilmek için ilk iki aşamadaki eğitimlere katılım şarttır.
Eğitimlerin ilk aşaması Lefkoşa’da 29 Mart’ta yapıldı.  Mağusa’da 31 Mart’ta ve Girne’de 5 Nisan’da   gerçekleştirilecektir. Eğitime katılmak isteyen öğretmenlerin adı soyadı, görev yaptığı okul, iletişim bilgileri (e-posta ve telefon) ve katılmak istediği eğitimin konum ve tarih bilgilerini  meb@mebnet.net veya mtodarsiv@mebnet.net veya cyprusimagine@gmail.com adresine gönderip kaydolmaları gerekmektedir.
 Daha fazla bilgi için 05338537470 numaralı telefondan ya da cyprusimagine@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.
‘Imagine’ projesi kapsamında, farklı bölgelerde öğretmenlere yönelik eğitimler gerçekleştirilecektir.
Başa dön